Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi wowa113 z miasteczka Bytom. Mam przejechane 36495.35 kilometrów w tym 7891.24 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 18.66 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy wowa113.bikestats.pl

Archiwum bloga

Flag Counter by Stats4U Show Stats for this Counter
  • DST 28.80km
  • Czas 01:48
  • VAVG 16.00km/h
  • VMAX 37.44km/h
  • HRmax 156 ( 88%)
  • HRavg 87 ( 49%)
  • Kalorie 629kcal
  • Podjazdy 240m
  • Sprzęt Unibike Viper GTS
  • Aktywność Jazda na rowerze

Muralowy powrót

Wtorek, 16 czerwca 2026 · dodano: 16.06.2026 | Komentarze 7

Szczypiorizka mnie zmobilizowała więc ruszyłem w miasto (Szacun dla Izy, że ma tyle zacięcia do włóczenia się po miastach). Umęczyłem się okrutnie ale coś tam się udało upolować. 
Chłopiec i tramwaj
Chłopiec i tramwaj © wowa113
Na początek jednak Katowice Zawodzie i Erwin Sówka. Mijałem już kilkukrotnie ale fotki nie było bo jakoś mi nie leży ów prymitywizm
Erwin Sówka
Erwin Sówka © wowa113
Ten też już leciwy ale zawsze tylko z okien samochodu.
Sterowiec
Sterowiec © wowa113
Odbijam w ul Dudy-Gracza i mamy Wojciecha Korfantego
Wojciech KorfantyWojciech Korfanty © wowa113
W dzielnicy Dąb widoczny z DDR-rki przy DTŚ powstaniec śląski Henryk Kalemba
Henryk Kalemba
Henryk Kalemba © wowa113
Przelatuję przez rozgrzebany Park Śląski, kolejne murale dopiero w okolicy chorzowskiego rynku. Na tyłach Teatru Rozrywki Raspazjan imponujących rozmiarów
Raspazjan w Chorzowie
Raspazjan w Chorzowie © wowa113
Za chwilę widoczne spod zamkniętej estakady maki
Maki w Chorzowie
Maki w Chorzowie © wowa113
i huta.
Huta na chorzowskim rynku
Huta na chorzowskim rynku © wowa113
Przebijam się na drugą stronę linii kolejowej co przy zamkniętej estakadzie wcale łatwe nie jest i jadę ul. 3 Maja.
Na trasie  dwa murale Hutniczego Szlaku Spacerowego
Pierwszy, Chłopiec i Tramwaj upamiętnia fabrykę tramwajów "Konstal"
Chłopiec i tramwaj
Chłopiec i tramwaj © wowa113
drugi  słynnego niemieckiego rzeźbiarza, autora wielu rzeźb odlewanych w brązie i żelazie, które do tej pory można spotkać w różnych miastach Śląska jak choćby nasz bytomski śpiący lew.
Rzeźbiarz
Rzeźbiarz © wowa113
Gdzieś na murze  przycupnął też nieco wyblakły już Franek Mysza 
Franek Mysza
Franek Mysza © wowa113
Lecę dalej główną ulicą. W  Świętochłowicach przy Chorzowskiej śląski dzieciak
Śląski Bajtel
Śląski Bajtel © wowa113
I na koniec przy ul.Żelaznej mural " Świętochłowiccy Powstańcy"Powstańcy śląscy
Powstańcy śląscy © wowa113
A, i jeszcze klub dla @Roadrunner1984 (znaczy się nie wiem co tam jest ale klub by pasował. Z tym, że nie M(oto) a B(ike) Club :))
Klub dla Jarka
Klub dla Jarka © wowa113
Kategoria DPD, po mieście



Komentarze
wowa113
| 19:42 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj szczypiorizka, w sumie Chorzów dla mnie zupełnie nieznany, raz tylko byłem celowo pooglądać ruiny starej rzeźni a tak to tylko jak z pracy jadę. Ale to opłotkami przez Chorzów Stary i za wiele ciekawego to tam nie ma. Ogarnąłbym jeszcze ten Batory ale z pracy zupełnie nie po drodze.
wowa113
| 19:36 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj Roadrunnner1984 nie ma sprawy, skoro już mam tego bloga to trzeba się dzielić :) Sprawdziłem, to jakiś ogólnopolski klub motocyklowy więc może i sprzęt wożą na po Polsce zamiast lecieć pojedynczo.
wowa113
| 19:32 piątek, 19 czerwca 2026 | linkuj Kolzwer205, przydałoby mu się odnowienie ale ciągle robi wrażenie :)
szczypiorizka
| 21:00 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj :D :D
Widzę, kilka murali, których mi brakuje, ogółem Chorzowa jako tako jeszcze nie ogarnęłam, ale mapkę mam przygotowaną :P
ten śląski bajtel mi się bardzo podoba.
Roadrunner1984
| 20:50 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj Dzięki za fotkę klubu😄😄😄, kiedyś taki napis widziałem też na plandece tira 😉😉😉😉
Roadrunner1984
| 20:49 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj Murale petarda 🧨😍🔥💪 super że się z nami nimi podzieliłeś 👍
Kolzwer205
| 12:07 środa, 17 czerwca 2026 | linkuj Mnie ten ze sterowcem najbardziej się podoba, świetny efekt 3D sprawia ;)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa sznyc
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]